دلایل حذف سایت از نتایج گوگل
دسته‌ها : گرافیک, وکتور سه شنبه, بهمن ۱۳, ۱۳۹۴ admin دیدگاه ها3

spam

امروز می خواهیم در مورد موضوعی صحبت کنیم که شاید برای بسیاری مدیران سایت ها از اهمیت زیادی برخوردار باشد و شاید هم برخی از ما دچار این مشکل شده باشیم .

در برخی موارد مشاهده شده که سایت به طور کل از نتایج جستجوهای گوگل پاک شده و نمایش داده نمی شود ولی علت بروز این مشکل چیست؟ و چه باید کرد؟

اسپم شدن سایت و مطالب اون علت های مشخص و قابل حلی دارد که بایستی با دقت و کاملا” هوشمندانه حل شود تا دوباره سایت روال طبیعی خودش برای ایندکس مطالب و نمایش در نتایج جستجو ها را پیش بگیرد

در زیر علت ها را با هم بررسی می کنیم :

  • لینک بیلدینگ غیر طبیعی
  • مطالب کپی
  • لینک خروجی بیش از حد
  • از دسترس خارج شدن سایت
  • ساختار غیر استاندارد

اما در ابتدا باید بدانیم که سایت ما اسپم شده و یا از نتایج گوگل حذف شده است چون عدم نمایش در جستجو ها علت اسپم شدن سایت نیست بلکه می تواند دلایل دیگری داشته باشد

به طور مثال شاید سایتی به علت از دسترس خارج شدن سایت از گوگل حذف بشه ، اسپم نشده و فقط به علت اینکه گوگل در چندین بار مشاهده سایت شما در حالت Down سایت را از نتایج حذف کرده که با برگشت سایت به حالت عادی در کمترین زمان دوباره مطالب در سایت ایندکس خواهند شد .

مورد آخر که مربوط به ساختار غیر استاندارد می باشد هم جز همین دسته است و ممکن است سایت با مشکلات ساختاری برخورد کند و باعث حذف ایندکس ها در گوگل شده و حتی ۰ هم شود .

پیشنهاد می کنیم زمانی که متوجه شدیم سایت ما از نتایج گوگل حذف شده تمامی مراحل را به دقت بررسی کنیم و سعی کنیم تا تمامی مشکلاتی که باعث حذف از نتایج شده است را برطرف نمائیم تا دوباره به نتایج گوگل برگردیم

 

امیر رضائی وبسایت


عاشق طراحی وب و گرافیک هستم بیشتر اوقاتم در روز رو پای کامپیوتر به کد نویسی و طراحی سایت و تولید محتوا برای این سایت می کنم.وردپرس رو خیلی دوست دارم چندین بار هم سعی کردم با مدیریت های دیگه هم کار کنم ولی باز هم وردپرس رو ترجیح دادم.

مطالب مشابه با این موضوع

یک پاسخ برای “دلایل حذف سایت از نتایج گوگل

بالا رفتن