افزونه فرم ورود Blue Login Style برای وردپرس
دسته‌ها : گرافیک, وکتور سه شنبه, بهمن ۱۳, ۱۳۹۴ admin دیدگاه ها3

login

اکثر کاربران وردپرس از شکل ظاهری فرم ورود و نام نویسی وردپرس خسته شده اند و می خواهند تا مثل قالب و پوسته های متنوع فرم ورود سایت وردپرسی خودشون رو هم تغییر بدن .

ما اینجا افزونه ای رو برای شما معرفی می کنیم که اینکار رو به راحتی برای شما انجام می دهد بدون اینکه نیاز به دانش برنامه نویسی داشته باشید فقط با نصب و فعال سازی این افزونه از چندین تم و پوسته متنوع ورود وردپرس بهره خواهید برد

banner-772x250

افزونه وردپرس فرم ورود Blue Login Style که توسط آقای علی میرزایی آماده شده است یک راه حل خوب برای به تن کردن لباسی جدید برای صفحه ورود وردپرس است تا ظاهر شکیل تر و جدیدتری به خود بگیرد.

شما تنها با نصب و فعال سازی این افزونه وردپرس، از یک فرم صفحه ورود بسیار زیبا برخوردار خواهید شد. این افزونه دارای چندین طرح آماده و شکیل برای صفحه ورود وردپرس است که از طریق تنظیمات افزونه قادر به تنظیم و تغییر قالب صفحه ورود خواهید بود.

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

 

 

امیر رضائی وبسایت


عاشق طراحی وب و گرافیک هستم بیشتر اوقاتم در روز رو پای کامپیوتر به کد نویسی و طراحی سایت و تولید محتوا برای این سایت می کنم.وردپرس رو خیلی دوست دارم چندین بار هم سعی کردم با مدیریت های دیگه هم کار کنم ولی باز هم وردپرس رو ترجیح دادم.

مطالب مشابه با این موضوع

بالا رفتن